Muutused alates 01.03.20

Anname teada et alates 01.03 ei tööta meie kliinikus enam meie tublid terapeudid Indrek Lätt ja Mihkel Kuresoo. Nende poolt antud panus on meile olnud väga oluline ja soovime neile mõlemale edu uutes ettevõtmistes. Samuti on meil hea meel et meie tööka kollektiiviga liitub Agnes Raudam. Tema CV on nähtav meie kodulehel SIIN ning tema vastuvõtule on registreerimine juba avatud. Aega Agnese juurde saab broneerida SIIT

Tervitades

Mikk Pärn

Uus kujundus

Tere

Meie poolt kasutatav broneerimissüsteem tegi läbi uuenduse ning järgnevalt üritame juhtida tähelepanu millised muutused on sellega kaasnenud.

  1. Valige kalendrist sobiv päev
  2. Vastava päeva vabad ajad on nähtavad kalendri all (märgitud pildil punase ringiga)

3. Sisestage oma andmed lahtrisse

4. Tehke linnuke vastavalt oma valikutele. Esimese kasti linnuke on kohustulik seoses Euroopa Isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR) (joonisel punane)

5. Vajutage Broneeri

Visiiditasudest

Anname teada et alates 01.01.2019 kehtib meie kliinikus uus visiiditasu määr milleks on 45 €. Uus visiiditasu on kehtestatud alates 01.11.2018 ning kõik selleks aastaks broneeritud ajad ning kõik enne seda kuupäeva tehtud broneeringud uueks aastaks on samuti veel vana hinnakirja alusel.

Veelkord erisoodustusest

Tere

Kuna oleme saanud viimastel nädalatel palju küsimusi tervisekulude erisoodustuse vabastuse teemal siis täpsemalt selle muudatuse kasutamise reeglitest. Kui algselt oli teenuse osutajale kehtestatud nõudeks kutseeksami olemasolu siis nüüdseks on seda täpsustatud ning teenust võivad osutada ka kõrgharidusdiplomiga terapeudid. Vastav täpsustus on nähtav ka EMTA kodulehel

Meie terapeutidel on kõigil erialane kõrgharidus ning sõltumata kelle visiidile tulla saab ka tööandja poolset soodustust kasutada. Terapeutide CV-d on nähtavad meie kodulehel. Samuti saate kontrollida terapeutide hariduslikke diplomeid Eesti Füsioterapeutide Liidu kodulehelt.

Tervitades

Mikk Pärn