Töötajatest

Tere!

Anname teada et alates juulikuust ei tööta meie kliinikus enam füsioterapeut Maarja Kallas ning tema asemel asub tööle füsioterapeut Mihkel Kuresoo. Maarjale soovime omalt poolt edaspidiseks kõike head ning loodame teda näha meie meeskonnas ka tulevikus. Mihkel on füsioterapeut ja personaaltreener kes on Steliises praktikal olnud juba pikka aega ning ühtlasi aidanud meie patsiente läbi personaaltreeningu. Oleme teda oma meeskonnas soovinud näha juba mitmeid aastaid. Tema CV-ga on võimalik tutvuda SIIT. Mihklit iseloomustab hea suhtlemisoskus, pühendumine ja sügavad teadmised nii füsioteraapiast kui treeningust. Usun et praegused, endised ja tulevased patsiendid saavad tema juurest kindlasti abi. Kuna registreerimine Mihkli vastuvõtule on äsja avatud siis on ka võimalik saada aega väga kiiresti. www.steliise.eu/mihkelreg

Tervitades,

Mikk Pärn

füsioterapeut

21.06

Tere!

Teisipäeval 21.06 võib meie kodulehel olla tõrkeid aegade broneerimise süsteemiga. Seda seoses plaaniliste hooldustöödega. Kui sel päeval ei ole võimalik aega broneerida siis proovige uuesti järgmisel päeval.

Täname mõistva suhtumise eest

Steliise meeskond

Suvepuhkustest

Tere!

Seoses puhkustega on kliinik suletud jaanipäeva nädalal 20-26.06 ning juulis ning augustis. Kuna terapeutide puhkus on erinevatel nädalatel siis täpsemat infot saab otse terapeutide käest otse küsides.

Kaunist suve soovides,

Steliise Erakliinik.