Korduma kippuvad küsimused

Kirjutage oma terapeudile SIIT ning tema muudab või tühistab aja. Oma aega ei ole lubatud vahetada teistele isikutele. Ärge otsige oma ajale asendust. Vabanenud ajad täidab terapeut.

Haigestumise või muude probleemide korral palume pöörduda võimalikult kiiresti meie poole ning me üritame võimaluse piires leida Teile aja niipea kui võimalik. Erakorraliste aegade hulk on piiratud, seega palume mõistvat suhtumist.

Haigustunnustega patsiente me vastu ei võta. Samuti palume mitte kaasa võtta haigestunud pereliikmeid.

Palume jälgida, kas Teie postkasti ilmub registreerimise järel automaatne kinnitus (võib olla ka rämpsposti hulgas). Kui seda mingil põhjusel ei ilmu, soovitame broneeringu õnnestumise kinnitamiseks kirjutada meile SIIT

Ravile tulles soovitame riietuda mugavalt, kuna teraapia käigus tuleb Teil end liigutada. Soovi korral saab koha peal ka riideid vahetada.

Kohapeal on meil võimalik tasuda vaid sularahas. Lisaks on võimalik tasuda ülekandega visiidi järgselt.

Jah, Steliise Erakliinikus töötavad terapeudid on kõik kõrghariduse omandanud ning seega tohivad osutada teenust maksuvabalt vastavalt 2018. a. 1. jaanuarist kehtima hakanud maksusoodustusele tervise- ja spordikuludele.

Maksuvabastuse aluseks on EMTA juhis ning seal on sätestatud et: Füsioterapeudi puhul tõendab kvalifikatsiooni füsioterapeudi kutsetunnistus ja/või füsioterapeudi diplom.
 
Diplomi olemasolu on võimalik kontrollida Eesti Füsioterapeutide Liidu kodulehelt
 
Alates 04.12.2023 on Steliise Erakliinikul ka Terviseameti tegevusluba füsioteraapia teenuse osutamiseks.
 

Ei leidnud vastust?

Steliise Erakliinik OÜ